Cалат чука з горіховим соусом

  • Ціна:

    80.00 грн

  • Вага:

    150г

Водорослі вакаме, горіховий соус, кунжут.

«Салат Чука з горіховим соусом» – це дуже легка, смачна та цікава страва, яку обов’язково мають спробувати ті, хто бажає відчути смак справжньої азіатської кухні. Водорості чука ростуть на приморських скелях по всьому узбережжі Японії. Тому вони вже багато десятків років є дуже популярними серед японців. Хоча, насправді водорості першими стали використовувати в їжу китайці. І лише через деякий час японці перейняли їх досвід і також вирішили робити з водоростей салат. 

Такі водорсті широко вживали як багаті, так і бідні. А все тому, що вони є поживними, мають чудовий смак та цікавий ніжний аромат. Тому страви з чукою обов’язково радять спробувати тим, хто любить водорості.

Оскільки чуку ніколи не їли просто так, ми також пропонуємо покуштувати ці водорості разом зі смачним горіховим соусом. Подавати водорості вакаме з горіховим соусом – це одна з японських традицій, яку перейняли і наші кухарі. Завдяки цьому соусу з ніжним горіховим ароматом, смак водоростей стає не таким яскраво вираженим. Це робить їх більш смачними, ніжними та приємними. Тому «Салат Чука з горіховим соусом» рекомендують спробувати всім, хто хоче насолодитися особливим морським смаком і ароматом, підкресленим ніжним горіховим соусом. 

А щоб страва гарно виглядала та смакувала ще краще, її прикрашають підрум’яненим кунжутом.

Ви можете замовити «Салат Чука з горіховим соусом», подзвонивши нам або лишивши заявку, яку зразу ж обробить оператор. Ми гарантуємо відмінний смак, якість та натуральність наших продуктів.


Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре