Cет Каліфорнія

Каліфорнія з крабом, каліфорнія з лососем, каліфорнія кунсей, сирний, карай.Аби насолодитися смаком

Ціна 600.00 грн

Вага 1,100г

Всякі-макі

Макі з: огірком, авокадо, вугрем, лососем, тунцем, креветкою.Сет «Всякі-макі» обов’язково сподобаєть

Ціна 450.00 грн

Вага 700г

Сет Блек

Сирний блек рол, блек торі рол, Ебі блек рол, Блек лосось рол.

Ціна 430.00 грн

Вага 850г

Сет Драконів

   Зелений дракон, чорний дракон, червоний дракон, жовтий дракон.«Сет Драконів» – це страв

Ціна 750.00 грн

Вага 1,000г

Сет Камакура

Футо кампіо, сакура, кіото, каліфорнія краб, філадельфія чіз, каліфорнія Інь- Янь.Сет «Камакура» спо

Ціна 800.00 грн

Вага 1,300г

Сет Святковий

Каліфорнія з  вугрем, філадельфія лайт , філадельфія з вугрем, боніто, каліфорнія Інь- Янь, куа

Ціна 1300.00 грн

Вага 2,000г

Сет Трініті

Каліфорнія з лососем (два), осака (два), каліфорнія кунсей (два).

Ціна 780.00 грн

Вага 1,300г

Сет Тукамі

    Філадельфія лайт, каліфорнія з лососем, Сакура, Макі з авокадо, Макі з лососем. С

Ціна 450.00 грн

Вага 870г

Сет Філадельфія

Філадельфія лайт, філадельфія чіз, філадельфія унагі чіз, філадельфія з вугрем.Роли Філадельфія – це

Ціна 750.00 грн

Вага 1,100г

Сет Чізі

Філадельфія чіз, унагі чіз, куатро чіз, кунсей чіз.Серед любителів ролів є немало справжніх поцінову

Ціна 550.00 грн

Вага 950г

Показано з 1 по 10 із 10 (1 сторінок)

Суші- сети – це не окрема страва, а набір. В наші сети входять декілька порцій ролів, які ідеально поєднуються між собою. Сети найкраще підійдуть для обіду в компанії друзів або сім’ї. Ви не тільки скуштуєте дуже смачні набори, але і весело проведете час. Особливо рекомендуємо такі сети, як «Сет Камакура», «Преміум сет», «Лакі макі сет». Вони ідеально підійдуть для великої компанії.

Роли -  традиційна страва японської кухні, яка складається з рису, морепродуктів та додаткових компонентів. Існує близько 150 видів різних ролів, у нас ви можете скуштувати найвідоміші та найсмачніші. Компоненти, які входять у роли можна по різному міксувати та поєднювати, тому у нас Ви часто можете знайти цікаві новинки. Завдяки тому, що в склад ролів входить багато морепродуктів вони надзвичайно корисні та насичені вітамінами та мікроелементами. Також морепродукти добре впливають на роботу серця, судин та розумову діяльність. Але це стосується лише тих ролів, які не підлягають термічні обробці. Тому що, високи температури вбивають велику частину корисних речовин.

Також роли подаються з корисними добавками, наприклад, імбирем. Він містить цілий ряд органічних сполук, мікроелементів та вітамінів. Також імбир корисно вживати з метою профілактики.

Цікавий факт -  традиція вживання ролів разом з васабі, появилась зовсім не тому, що це смачно. А тому, що це такий давній спосіб дезінфекування сирої риби. Цей васабі, який звикли вживати ми – далеко не справжнє васабі. А всього лиш один з видів звичайного хріну, смак якого дуже наближений до смаку справжнього васабі. Зараз такий додаток до ролів аж ніяк не для дезінфекції, а просто традиційний  елемент Японської кухні.

Основний компонент ролів -  рис (називається «shari». У рисі абсолютно немає жиру, але є велика кількість білків та вуглеводів. Всі інші різноманітні добавки в ролах, носять назву – neta.

 Які вони, перші суші?

У 4 столітті до нашої ери, використовувався незвичний для нас спосіб зберігання риби. Суть полягала у тому, що люди очищували рибу та посипали її рисом. Так їм вдавалось довше зберігати рибу свіжою. Згодом, рис, яким присипали рибу викидався. Через деяких час, до рису почали додавати ще й оцет, такий спосіб продовжував зберігання страви ще на декілька днів. Хоча не впливав на смак ні риби, ні рису. 

Така «страва» почала набувати популярності серед японських та китайських воїнів. І тільки у 19 столітті нашої ери, суші сформувались як окрема страва, з власною технологією виробництва та культурою споживання.